fbpx

Konrad Kmieć

Urodzony w górach, wychowany nad morzem. Podróżuje przez całe życie. Od dziecka jeżdżąc‚ po Polsce czy Europie, ucząc się chodzić w hotelach, śpiąc w białoruskich koszarach wojskowych na wyjazdach hokejowych. To właśnie sport towarzyszy mu od dziecka, czy to hokej, żeglarstwo, tenis, snowboard piesze czy rowerowe wyprawy. Obronił licencjat na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener żeglarstwa.

Podróże nie są mu obce, Konrad ma już za sobą większość Europy, część Afryki, półwysep Arabski, Azję, a ostatnio też Amerykę Północną i Amerykę Środkową. Fan backpackingu, „dzikich” i spontanicznych podróży. Nigdy nie podróżuje sam, zawsze towarzyszy mu aparat. Robił zdjęcia podczas różnych eventów w kraju i za granicą. Jako instruktor ZHP obecnie działa w wydziale Komunikacji i Promocji przy Zarządzie ZHP w Warszawie. Współtworzył duże wydarzenia skautowe. Prowadził warsztaty z fotografii, komunikacji i promocji w kraju i za granicą – na Seszelach i Tanzanii.

Śpi na podłodze i żyje bez telewizora, ale jak najbardziej wszystko z nim ok. „Spoko, zaraz ogarnę” to najczęściej padające z jego ust zdanie, ale po nim już nie ma powodu do zmartwień.

Natalia Banaś

Uśmiech rozbraja, a cięty żart parzy. Tak można opisać Natalię w jednym zdaniu. W głowie przeznacza sporą cześć miejsca na pomysły. Na szczęście, w większości dobre.

Kurp mieszkający pod lasem na co dzień studiujący na Politechnice Gdańskiej, wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa. Ma plan na siebie, najpewniej będzie budować diabelsko piękne i szybkie żaglowce i jachty.

Co jest dla niej najważniejsze? Żeby żyć ciekawie. Tak mówi i tak jest. Nie ma nudy, to właśnie decyduje o tym, że podróżowanie jest dla niej okej. Choć to nie znaczy, że zawsze podróż musi być w biegu.

Muzyka w uszach, książka pod pachą, film czy serial w zanadrzu. Brzmi sztampowo, ale gust ma w dechę. Strony książek płoną, Netflix nie nadąża z wypuszczaniem nowym seriali. Powaga. Oprócz tego, same superlatywy. Ratowniczka WOPR, kochająca wodę, ale równie mocno góry. Sport i ruch są równie ważne, a najbardziej z nich żeglarstwo. Dzięki temu woda nie krew płynie w jej żyłach.

%d bloggers like this: